Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Wykonamy posadzki żywiczne w Krakowie

wykonamy-posadzki-zywiczne-w-krakowie

Wykonamy posadzki żywiczne w Krakowie

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


Jeżeli szukasz doświadczonych specjalistów, oferujących wykonywanie posadzek żywicznych na terenie Krakowa i okolic, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się tym od wielu lat, i zrealizowaliśmy w tym czasie już setki podobnych zleceń.

Oferujemy posadzki żywiczne z Krakowa zarówno do prywatnych domów i posesji, jak i do obiektów użyteczności publicznej - na przykład podziemnych parkingów. Ale wykonujemy również posadzki żywiczne Kraków dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych - fabryk, hal, biur czy też sklepów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy mu rozwiązania, które najbardziej pasują do charakteru jego obiektu - możemy wykonać na przykład kolorowe posadzki żywiczne, jak i te w stonowanych barwach. Oferujemy zarówno specjalne antypoślizgowe, na przykład do parkingów, jak i takie bardziej ozdobne, chociażby posypane płatkami akrylowymi, które sprawdzą się w eleganckich sklepach czy też butikach. Podejmujemy się zarówno małych zleceń, na przykład wyłożenia posadzki w niewielkiej łazience w domu, jak i dużymi realizacjami dla klientów biznesowych. 

Działamy zawsze terminowo i profesjonalnie. Nasze posadzki żywiczne pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów z całego świata i mają za zadanie służyć klientom na długie lata. Ale nie zajmujemy się jedynie wykładaniem posadzek żywicznych. Do swoich obowiązków zaliczamy również profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Kraków jest miastem gdzie często klienci nie do końca zdają sobie sprawę, która posadzka będzie dla nich najlepsza i jaki mają wybór. My jesteśmy po to, aby jak najlepiej im doradzić, i aby w konsekwencji posadzki żywiczne Kraków służyły im jak najlepiej i jak najdłużej.

Zapraszamy zatem do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące posadzek oraz naszych usług. Zapewniamy również o naszym profesjonalizmie, na co dowodem jest bardzo wiele realizacji oraz zadowolonych klientów. Zawsze przed realizacją każdej usługi przedstawiamy klientowi szczegółowy kosztorys, którego potem się trzymamy, tak, aby dokładnie wiedział, za jakie usługi będzie płacił.

Więcej: posadzki żywiczne Kraków.

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64