Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Wiadomości > Urlop wypoczynkowy: Zasady udzielania. Co mówi kodeks pracy? Ile urlopu ci się należy. Oto 13 faktów o urlopie.

Urlop wypoczynkowy: Zasady udzielania. Co mówi kodeks pracy? Ile urlopu ci się należy. Oto 13 faktów o urlopie.Urlop wypoczynkowy to czas zarezerwowany na relaks lub awaryjne wypadki. Co najważniejsze, każdy pracownik ma do niego prawo. A za taki nieprzerwany urlop wypoczynkowy, lub urlop na żądanie należy się oczywiście wynagrodzenie. Nie może jednak się zrzec do niego praw. Planując urlop nikt nie bierze pod uwagę możliwości, że pracodawca odwoła kogoś z urlopu, jednak takie sytuacje mogą się również zdarzyć. Co warto wiedzieć na temat urlopu? Jakie możliwości ma pracownik etatowy, a jaki tymczasowy? O czym mówi Kodeks Pracy w kontekście urlopów? Sprawdziliśmy zasady udzielania urlopu.

Przeczytaj więcej: http://radom.naszemiasto.pl/artykul/urlop-wypoczynkowy-zasady-udzielania-co-mowi-kodeks-pracy,4692656,galop,t,id,tm.html?kategoria=616