Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Wiadomości > Sapanie przy kasie, rzucanie drobnymi, niezgodna cena. Co tak naprawdę wkurza nas w sklepach podczas zakupów?

Sapanie przy kasie, rzucanie drobnymi, niezgodna cena. Co tak naprawdę wkurza nas w sklepach podczas zakupów?Każdy z nas ma taką niepisaną listę wkurzających zachowań, sytuacji w sklepach. Dotyczą one zarówno kasjerów, jak i innych klientów. Co tak naprawdę najczęściej się na niej pojawia? Masz w koszyku sporo produktów, zaczynasz wykładać je na taśmę i czujesz sapanie stojącego za tobą klienta? Przewraca oczami i dyszy, bo będzie musiał czekać, aż nie dwa a dwadzieścia produktów skasuje kasjerka. Znacie to? Na pewno każdy z was minimum raz był w takiej sytuacji, że zabrał produkt z półki z przekonaniem, że zapłaci za niego tyle, ile było napisane. A przy kasie rozczarowanie... cena jest znacznie wyższa. To oczywiście nie wszystko. Zebraliśmy TOP 10 najczęściej pojawiających się sytuacji, które denerwują ludzi podczas zakupów. Zgadzacie się z nimi? A może macie swoje typy. Czekamy też na Wasze komentarze.

Przeczytaj więcej: http://radom.naszemiasto.pl/artykul/sapanie-przy-kasie-rzucanie-drobnymi-niezgodna-cena-co-tak,4411384,artgal,t,id,tm.html?kategoria=616