Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Iłża i okolic!

"Grażyna, jedziemy na grzyby!" czyli MEMY o grzybobraniu. Jak Internet widzie grzybiarzy? Grzybobranie na wesoło! MEMY 20.10.2019

2019-10-20 09:20:00

Memy o zbieraniu grzybów. Grzybobranie 2019 na wesoło! Tej jesieni lasy są rajem dla grzybiarzy! Początkowo grzybiarze obawiali się, że ten sezon będzie trudny, jednak teraz nie ma nawet śladu po tych obawach. Wystarczy krótka wizyta w lesie, aby wyjść z pełnymi koszami grzybów. Grzybobranie to dla jednych pasja i świetna forma spędzania wolnego czasu, a dla innych... spełnienie najgorszych koszmarów! Mimo różnych podejść, mamy coś, co powinno spodobać się obu stronom - porządna dawka humoru! Zobaczcie najlepsze MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu. Utożsamiacie się z nimi?


"Grażyna, jedziemy na grzyby!" czyli MEMY o grzybobraniu. Jak Internet widzie grzybiarzy? Grzybobranie na wesoło! MEMY 19.10.2019

2019-10-19 09:21:00

Grzybobranie 2019 na wesoło! Memy o zbieraniu grzybów. Tej jesieni lasy są rajem dla grzybiarzy! Początkowo grzybiarze obawiali się, że ten sezon będzie trudny, jednak teraz nie ma nawet śladu po tych obawach. Wystarczy krótka wizyta w lesie, aby wyjść z pełnymi koszami grzybów. Grzybobranie to dla jednych pasja i świetna forma spędzania wolnego czasu, a dla innych... spełnienie najgorszych koszmarów! Mimo różnych podejść, mamy coś, co powinno spodobać się obu stronom - porządna dawka humoru! Zobaczcie najlepsze MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu. Utożsamiacie się z nimi?


Najbogatsze rodziny w Polsce i ich majątki. Nowe dynastie?

2019-10-18 20:23:00

Przyszedł czas na najbogatsze polskie rodziny. "Wprost" wziął pod lupę majątki biznesów polskich rodzin, jednak zazwyczaj wszystko zaczyna się od bogatych rodziców, którzy przekazują swój dorobek dzieciom. Co zrobią z takim kapitałem? Stworzą podwaliny pod dynastie polskiego biznesu, czy roztrwonią rodzinny dorobek? Zobacz w galerii, które rodziny w Polsce zarobiły najwięcej w zeszłym roku.


Bez nich nie moglibyśmy żyć, a zarabiają tak mało! Lista najgorzej opłacanych zawodów - zarobki

2019-10-18 20:23:00

Są takie zawody, bez których świat nie mógłby funkcjonować. Skoro są tak potrzebne, na pewno oferują godziwe wynagrodzenie? Nic bardziej mylnego! Oto jedne z najgorzej opłacanych profesji (nie zawsze pracujących na pełen etat), bez których ciężko byłoby żyć we współczesnym świecie.


Jesteś po ślubie? Zrozumiesz te MEMY! Małżeństwo na wesoło. Idealny duet to mąż i żona? Memy pozbawią cię złudzeń [18.10.2019]

2019-10-18 15:19:00

Nie ma to jak małżeństwo? Memy potrafią obedrzeć ze złudzeń każdego, kto tak myśli! Oczywiście, że mąż i żona to idealny duet – zupełnie jak ogień i woda. Jeśli jesteś po ślubie, to na pewno coś o tym wiesz, a jeśli to dopiero przed tobą… Cóż, zawsze warto pozbyć się złudzeń zawczasu. Memy o małżeństwie każdego rozbawią do łez. Zobaczcie najlepsze!


Najbardziej trujące grzyby w Polsce. Uwaga! Ich zjedzenie grozi śmiercią!

2019-10-18 14:55:00

Grzyby niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzkiego dzielą się na dwie podgrupy: trujące oraz śmiertelnie trujące. Szczególnie groźne są te drugie, gdyż to one uszkadzają wątrobę, nerki i inne narządy, co w efekcie prowadzi do śmierci. Niestety bardzo często najbardziej trujące grzyby są niezwykle podobne do tych jadalnych. Dlatego jeśli nie macie pewności co do gatunku grzyba - nigdy go nie spożywajcie! Oto wykaz śmiertelnie trujących grzybów, które można spotkać w Polsce.


Tacy sąsiedzi to skarb? Kartki na klatkach schodowych śmieszą i dziwią. Zobacz, co przeszkadza mieszkańcom bloków w Polsce [18.10.2019]

2019-10-18 11:47:00

Życie w bloku nie jest łatwe. Wśród kilkuset lokatorów jednego budynku zawsze znajdzie się ktoś, kto uprzykrza życie innym sąsiadom. Zawsze też znajdzie się ktoś, kto postanowi zwrócić na to uwagę. Zamiast jednak wybrać się z wizytą do uciążliwego sąsiada, by rozmówić się z nim w cztery oczy, niektórzy wybierają inną drogę i wywieszają na klatce schodowej ogłoszenia. Ich treść często ośmiesza adresata, ale na kpiny naraża się także anonimowy autor. Internet jest pełen najdziwniejszych ogłoszeń wywieszanych na klatkach schodowych. Zobaczcie najzabawniejsze!


Radom. Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego na Uniwersytecie Technologiczno - Humanistycznym

2019-10-18 11:07:00

W auli głównej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego imienia Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. To również początek obchodów 70-lecia uczelni.


Region radomski. Rekordowo niskie bezrobocie i coraz większy problem firm

2019-10-18 11:06:00

O 409 osób zmniejszyła się we wrześniu liczba osób bezrobotnych w regionie radomskim. W czterech powiatach i w samym Radomiu liczba osób bez pracy jest najniższa od prawie 30 lat. Pracodawcy obawiają się, że za chwilę nie będą mogli wspomagać się Ukraińcami, bo ci zaczynają szukać pracy w Niemczech.


Radom. Uwaga kierowcy i pasażerowie! Zmiany w ruchu na alei Wojska Polskiego

2019-10-18 11:06:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu informuje, że w związku z kolejną częścią przebudowy, od wtorku, 22 października od około godziny 8:00 będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na odcinku alei Wojska Polskiego. Zmieni się również lokalizacja przystanków.