Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > Zakład pogrzebowy - kremacja, trumny, profesjonalna obsługa

zaklad-pogrzebowy-kremacja-trumny-profesjonalna-obsluga

Zakład pogrzebowy - kremacja, trumny, profesjonalna obsługa

Warszawa 01-797, Powązkowska 24 08.10.2017


Dom pogrzebowy w Warszawie oferuje w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pogrzebów oraz kremacji. Oferuje pełną organizację pogrzebów, wraz z oprawą muzyczną oraz transportem nowoczesnymi oraz eleganckimi karawanami. Każdy może wybierać z szerokiej oferty trumien, wieńców oraz urn. 

Dom pogrzebowy w Warszawie to też zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewnią godne pożegnanie w odpowiedniej, bardzo eleganckiej oprawie. Dom oferuje nie tylko przygotowanie pogrzebu na najwyższym poziomie, ale również stałą opiekę nad grobami a także ekshumacje.

Dewizą domu pogrzebowego jest pełen profesjonalizm oraz godna atmosfera. Czy to więc transport zmarłych, czy też organizacja samego pogrzebu - wszystko dzięki nam będzie przeprowadzone z elegancją oraz najwyższym szacunkiem dla zmarłego, jak i jego rodziny. Ponieważ rodziny często chcą uczcić bliską osobę w wyjątkowy sposób, proponujemy wybór wszystkich elementów pogrzebu, tak aby wszystko jak najbardziej pasowało do jego charakteru oraz preferencji.

Więcej: dom pogrzebowy Warszawa.