Ogłoszenia Iłża na C3k.pl > Dla Dzieci > Pozostałe dla dzieci > Sklep internetowy z produktami dla niemowląt

sklep-internetowy-z-produktami-dla-niemowlat

Sklep internetowy z produktami dla niemowląt

Gorzów 32-660, Nowowiejska 34 07.11.2017


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą handlową prezentowaną na naszej stronie internetowej. Nasz sklep zajmuje się sprzedażą akcesoriów dziecięcych oraz takich, które mogą być przydatne ich matkom. W skład naszego asortymentu wchodzą między innymi takie produkty jak smoczki, nosidełka czy butelka Babyono.

Jest to jeden z hitów ostatnich tygodni i jest zdecydowanie najczęściej kupowanym produktem w naszym sklepie. Butelka Babyono została doceniona ze względu na swój potrójny system odpowietrzania, który ma za zadanie zapobiegać występowaniu kolki u małych dzieci. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie, także butelka Babyono, posiadają specjalne certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Nasz sklep internetowy realizuje zamówienia w terminie maksymalnie kilku dni roboczych od otrzymania potwierdzenia zapłaty. Dzięki temu nasi klienci mogą się cieszyć z zakupu niemal natychmiast. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego i dokonania zakupów.

Więcej: Butelka Babyono.

Zapytaj!

Ebiton24.com

607 760 076